Morya Kimdir?

Enerjisi en yüksek renk olan mor ile Öz Türkçe lehçelerinde ışık anlamına gelen ya’nın birleşimi ile ulaşılan Morya, Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş tarafından inşa edilen kısaca Biz dedikleri bir duygu ve düşünüşün ortaya çıkışıdır.

Hedefi insana ulaşmak ve deneyimlerden yola çıkarak, ilişkinin, eğitimin ve kariyerin moru ile ilişki, eğitim ve kariyer alanlarında koçluk ve mentorluk çalışmaları ışığında, danışmanlık hizmeti vermek olan Morya, Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş tarafından ilk 2017 yılında konuşulmaya başlanmış bir düşüncenin 2018 yılında gerçeğe dönüştüğü yerdir.

Manevi desteğini Morya’nın kuruluşundan beri esirgemeyen ve 2018 yılının son çeyreğinde, ailemizin bir parçası olan Sevim Türkmen, Seçimler ve Karar Verme Becerileri üzerine danışmanlık çalışmaları gerçekleştirmek üzere ekibimize dahil olmuştur.

Morya, yola çıkarken, düzeltmenin ya da değiştirmenin derdi ile değil, haddini bilerek yalnızca gösterebilme ve yaşanması için cesaretlendirebilme amacını temel almıştır.

Birebir çalışmalar, telefon/skype üzerinden koçluk, mentorluk ve danışmanlık almak için  İletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Özellikle bilinmesi gereken en önemli husus; Morya Danışmanlık ile Özlem Çorbacı, Elif Aktaş ve Sevim Türkmen hiçbir surette psikiyatr, psikolog veya psikoterapist değildir. Tıbbi destek durumlarında doktorlarınızdan destek almanız gerekmektedir. Özlem Çorbacı, Elif Aktaş ve Sevim Türkmen’in çalışmaları hiçbir surette teşhis ve tedavi unsurları taşımamaktadır.

Sevgi ve saygılarımızla,

 

Morya Danışmanlık