Morya GençMorya Yetişkin

 

Yeni vizyonu ile Morya Genç,  akademik eğitimlerinden gelen alt yapısını, öğrenci/eğitim koçluğu ve mentorluk argümanları ile sürdürmektedir.

Öğrencilerin, okul, aile ve sosyal arkadaşlık ilişkileri içerisinde farkındalık kazanmalarını sağlayarak, mevcut hedeflerine zevkle, kendilerinden emin adımlarla ilerlemelerini desteklemek üzere hedefimiz Morya Genç olarak, eğitim ve öğrenci koçluğu çalışmalarının ışığında, öğrencinin kendisini tanımasına, özgüven geliştirmesine destek olmak ve potansiyelini sorumluluk bilinci içerisinde kullanması için motive etmektir.

Morya Genç, aile ve öğrenci arasındaki işbirliğini geliştirerek, öğrencilerimizin sorumluluklarının bilincinde, milli değerlerimiz ve kültürümüz ışığında toplumsal fayda üretmek üzere, özgür gelişimlerini desteklemektedir.

Özellikle bilinmesi gereken en önemli husus; Morya Genç ile Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş hiçbir surette psikiyatr, psikolog veya psikoterapist değildir. Tıbbi destek durumlarında doktorlarınızdan destek almanız gerekmektedir. Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş’ın çalışmaları hiçbir surette teşhis ve tedavi unsurları taşımamaktadır.