Morya Çocuk

 

Minicik boyları ancak hepimizden büyük kalpleriyle her gün bizleri kendilerine biraz daha hayran bırakmayı başaran çocuklarımız, gelecekten gülümseyen annelerimiz, babalarımız, onlar en özel emanetlerimiz.

Uzun bir yolculuğa çıktıklarını, epeydir bu yolculukta olan bizler yani ebeveynler gayetle iyi biliriz ve onlara bolca sevgi, şefkatle, merhametle eşlik ederiz. Onlar keşfederler biz onlarla yeniden keşfeder ve eşlik ederiz. Hayranlık uyandırıcı doğallıklarını her gün yeniden tanışırcasına izleriz.

Morya Çocuk, Çekirdeğim Çocuk Atölyesi çalışmaları ile ebeveynlerinde interaktif şekilde dahil olduğu çocuk atölye etkinlikleri düzenlemektedir.

Aile büyük resmin minicik bir parçası ve öyle bir parça ki, büyük resimde ne varsa o minicik parçada da o var. Dijital ve hatta ileri derecede sanal olan günümüz dünyasında birlikte kaliteli, eğlenceli, neşeli ve bolca sevgi dolu oyunlar oynayabilmeyi, hepimiz çocuktuk ve hala içimizde bir çocuk var mesajını hatırlatmayı amaçlayan Morya Çocuk yaratıcı çocuk atölyeleri düzenlemektedir.

Özellikle bilinmesi gereken en önemli husus; Morya Yetişkin çalışma programları ile Sevim Türkmen, Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş hiçbir surette psikiyatr, psikolog veya psikoterapist değildir. Tıbbi destek durumlarında doktorlarınızdan destek almanız gerekmektedir. Atölye çalışmaları kapsamında yer alan etkinlikler hiçbir surette teşhis ve tedavi unsurları taşımamaktadır.