Morya Akademi

Morya Akademi

 

Morya Akademi, koçluk ve mentorluk argümanlarını kullanarak katılımcılarına bireysel ve kurumsal anlamda kolaylaştırıcı atölye çalışmaları içeren, eğitim ve söyleşi programları düzenlemektedir.

Morya Akademi’nin öncelikli hedefi katılımcılarına “birlikte kolaylaştırabilmenin” tadını yaşatabilmek ve bu deneyim için onlara fırsat verebilmektir.

Katılımcının yaratmış olduğu grup bilinci içerisinde, her biri birbirinden farklı, yaşamın her alanını ilgilendiren bir bütünlüğe sahip olan söyleşi, eğitim ve atölye çalışmaları yeni bir bakış açısı ile tüm serüvenimizi yeniden yorumlamaya dönük bir vizyona sahiptir.

Morya Akademi’nin yapacak olduğu tüm etkinlikler, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşılmaktadır.

“Aynadaki Frekans” olarak adlandırdıkları yaşamımızı iş ve özel diye ayırmadan her alanını ilgilendiren kişisel gelişim atölye çalışmaları,  bununla birlikte, “Mutfakta ne pişiyor?” , “Fil yutmuş boğa yılanı”, “Patronun kuzusu”, “Bir İK’cının seyir defteri”  gibi kişisel gelişim söyleşi programları ile de ilişkiler, ebeveynlik ve kariyer üzerine söyleşiler düzenlemektedir.

“Biz her zaman mürekkebin kaleme olan aşkına inandık.  Mürekkebe dokunan kalem, yalnızca bir sayfaya ihtiyaç duyar. Yaşamınıza dair kendiniz için bir sayfa açın ve birlikte kolaylaştırırken birlikte yazalım…”

Özellikle bilinmesi gereken en önemli husus; Morya Akademi çalışmaları ile Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş hiçbir surette psikiyatr, psikolog veya psikoterapist değildir. Tıbbi destek durumlarında doktorlarınızdan destek almanız gerekmektedir. Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş’ın çalışmaları hiçbir surette teşhis ve tedavi unsurları taşımamaktadır.