Kariyerin Moru

 

Kariyer…

Hımm evet, enteresan ve oldukça baş döndürücü bir dünya, İş Dünyası adı bile ne kadar büyük, şöyle  ağız dolusu İş Dünyası…

Hedefler, stratejiler, sunumlar, planlamalar, gerçekleşenler…

Kariyer bir hedefler bütünü ile adım adım olabileceği gibi, bir anda her şeyin yıkılıp yeniden bambaşka bir serüvenin inşa edildiği bir grafikte olabilir. Oldukça baş döndürücü olduğunu belirtmiştik. Her adımda biraz daha gelişip, değiştiğimiz…  Ve bu arada muazzam tıkaçlarla karşılaşıp her çarpışmayı yönetmek zorunda olduğumuz o arena…

İşte tam da burada o kırılma anlarında ya da tıkaçlarla karşılaştığımızda Kariyerin Moru’nda Morya Ekibi olarak; koçluk ve mentorluk argümanları ile bu alandaki çalışmalarımızı bireysel görüşmeler ve kariyer söyleşileri ile sürdürmekteyiz.

Kariyerin Moru ile Morya Ekibi; kariyerin her evresinde, başlangıcından tüm gelişim safhalarına varana değin, kararlarımız ve sorumluluklarımız, hedeflerimiz ve eylemlerimiz, içsel motivasyonumuz üzerine bizleri geliştirecek ve farkındalık yaratacak çalışmalar ile sizlere eşlik etmeyi hedeflemektedir.

“Fırsatların bulunmadığına, ancak yaratıldığına inanmak ve bunu yaşamak istiyorsunuz, Kariyerin Moru ile doğru yerdesiniz demektir, birlikte kolaylaştıralım.”

Özellikle bilinmesi gereken en önemli husus; Morya Ekibi çalışma programları ile Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş hiçbir surette psikiyatr, psikolog veya psikoterapist değildir. Tıbbi destek durumlarında doktorlarınızdan destek almanız gerekmektedir. Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş’ın çalışmaları hiçbir surette teşhis ve tedavi unsurları taşımamaktadır.