İlişkinin Moru

 

İlişkiler…

Hımm evet;  hayatımızın her alanında ve her şeyle etkileşim halinde olan bizler, pek çok kez kendimizi yorulmuş, tükenmiş ya da iyi ihtimalle tökezlemiş bulan bizler…

Nedir bizi bu kadar zorlayan ilişkilerimiz de, aşamadığımız bunca sorun,  kimi zaman olanları hasıraltı edip yola devam ettiğimiz kimi zamansa terk edip kaçtığımız.

İlişkinin Moru dediğimizde hayat serüveninizde yer alan; sevgilinizden, eşinize, evliliğinize, özel ve iş arkadaşlarınıza, akrabalarınıza varana kadar pek çok kişi ve konuğu geniş bir yelpaze gibi düşünebilirsiniz.

İşte tam da onlarla hayatımızın pek çok aşamasında ve pek çok defa çeşitli tıkaçlarla karşı karşıya kalırız, İlişkinin Moru’nda Morya Ekibi olarak bizler; koçluk ve mentorluk argümanları ile bu alandaki çalışmalarımızı bireysel görüşmeler ve söyleşi programları ile sürdürmekteyiz.

İlişkinin Moru ile Morya Ekibi; yetişkinlik evresinde, iletişim alanlarımızı yeniden gözden geçirmek, özgüvenli ve hayatlarımızın sorumluluklarını üstlenerek yeni bir bakış açısı ile hayatımıza bizleri mutlu edecek şekilde yön verebilmek adına sizlere eşlik etmeyi hedeflemektedir.

“İnsan aynasında kendinizi keşfetmek, izlemek ve yeni deneyimlerle gelişmek üzere İlişkinin Moru ile doğru yerdesiniz, birlikte kolaylaştıralım.”

Özellikle bilinmesi gereken en önemli husus; Morya Ekibi çalışma programları ile Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş hiçbir surette psikiyatr, psikolog veya psikoterapist değildir. Tıbbi destek durumlarında doktorlarınızdan destek almanız gerekmektedir. Özlem Çorbacı ve Elif Aktaş’ın çalışmaları hiçbir surette teşhis ve tedavi unsurları taşımamaktadır.